“İçinizi Üşütecek En Güzel Kış Manzaraları” sloganıyla 10’uncusu düzenlenen sergide, dokusu ve renkleri ile farklı disiplinlerde çalışılmış, doğanın eşsiz güzelliklerini yansıtan eserler bir araya getirildi.

Venüs Sanat Galerisi tarafından geleneksel hale gelen “Kış Temalı Karma Resim Sergisi”ne katılan misafirler arasında, 1964-1990 yıllarında şarkılarıyla Türkiye’de ve dünya çapında çok ses getiren ünlü Rock müzik grubu Mavi Işıkların piyanisti Metin Yavuzdoğan da yer aldı. Metin Yavuzdoğan’ın eşi ressam Ayşe Yavuzdoğan’ın tablosu da sergide yer alıyor.

Mehmet ÜNLÜ klasik gitar eşliğinde sunduğu Latin-Pop Nostalji müziği repertuarından oluşan melodilerle sergiye renk kattı.

Sanatseverler tarafından 31 Aralık gününe kadar gezilebilecek sergide eserleri bulunan sanatçıların isimleri şu şekilde: Ayşe YAVUZDOĞAN, Birgül TEKÇE, Dilek OĞUZ, Fikret TUNALI, Filiz ULUKURT, Funda ÖNER, Gülcan YILMAZER, Hicran ALİOĞLU, Laleh BAKHTİARY, Meltem UĞUR, Mücella BALYEMEZ, Natali AYDAR, Nesligül Eryıldırım, Neşe ALPARSLAN, Perihan YILMAZ ve Saliha GÜMÜŞ.

Kaynak: WOLA