Play İt Again’ konserleriyle tüm dünyada ün yapan Igudesman&Joo ikilisi, Uluslararası Antalya Piyano Festivali’nin en eğlenceli konserlerinden birine imza attı.

Piyano dünyasının eğlenceli ikilisi Igudesman&Joo, 23. Uluslararası Antalya Piyano Festivali kapsamında Antalya’da hayranlarıyla buluştu.

Atatürk Kültür Merkezi’nde sahne alan ‘Muhteşem İkili’, klasik müzik ve piyano konserlerinin en güzel bölümlerinin ‘bis’ler olduğu fikrinden yola çıkan ve tüm performanslarını ‘bis’lerle ve seyircilerin ‘tekrar çal’ dediği istekleri üzerine kurgulayan ikili, konser boyunca ayakta alkışlandı.

UNUTULMAZ GECE

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin bu yıl 23’üncüsünü düzenlediği Uluslararası Antalya Piyano Festivali’nde sondan bir önceki konserde sahne alan Igudesman&Joo, tüm dünyada büyük yankı uyandıran ve milyonlarca kişi tarafından takip edilen performanslarıyla Antalya’daki müzik tutkunlarına unutulmaz bir gece yaşattı.

Birçok ülkede konserler veren ve komediyle birleştirdikleri performanslarıyla piyano dünyasında büyük ün yapan ikili, sahnede Antalya’da olmaktan ve Uluslararası Antalya Piyano Festivali’nde yer almaktan duydukları memnuniyeti anlattı.

Kahkaha ve müzik dolu bir gece olarak müzikseverlerin büyük keyif aldığı konser, alkışlar eşliğinde tamamlandı.

Kaynak: WOLA