Hayali olan yazarlık serüveninde ilk adımı atarak KDY’den kitabını yayımlayan Şeyma Yiğit Yıldız, “Bitkisel hayata girmesine rağmen, gönlünüzde makinelere bağlayıp yaşatmaya çalıştığınız Hora’ya selam olsun!” dedi.

Kitabı ile ilgili sosyal medya hesabından paylaşım yapan Şeyma Yiğit Yıldız, “Bitkisel hayata girmesine rağmen, gönlünüzde makinelere bağlayıp yaşatmaya çalıştığınız Hora’ya selam olsun! Hoşgeldin dünyama kıymetlim... Hoşgeldin ilk göz ağrım... 2’li yaşlarım tecrübelerle geçti. 3’lü yaşlarıma başarı sıralayayım diye niyet ettim. İlk seninle başladım. Çünkü en büyüğü sendin isteklerimin. Hoşgeldin dünyama ilk’im… Yıllardır hayalini kurduğum yazarlığa Babam Birol Yiğit’in verdiği cesaretle ulaştım.

Nasıl anlatsam, nerden başlasam bilmiyorum. İlk okul yıllarımda hayalini kurmaya bile cesaretim yoktu. O kadar uzak, o kadar ulaşılmazdı ki benim için. Belki de bu yüzden bugün bu kadar kıymetli. Bi gün babam kendi bile farkında olmadan bi cesaret verdi ve ben hayalini kurmaya başladım. Bugün bu hayalini gerçekleştirdiğim şey, dün babamın gösterdiği davranış sayesinde. Her zaman her koşulda en büyük destekçimiz. Bizden fedakarlığını, emeğini, sevgisini esirgemeyen Anneme Babama sonsuz teşekkürler” dedi.

KİTABI SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN

Kaynak: WOLA