Kocaeli 1. Balkan Halk Oyunları Festivali başladı Kocaeli 1. Balkan Halk Oyunları Festivali başladı

Özdemir Bayraktar Gençlik ve Kültür Merkezi içerisinde hayata geçirilen Dijital İletişim Merkezi'nde gençlerle buluşan Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun “E-Spor Takımı” kuracaklarının müjdesini verdi.

Gençleri merkeze koyan projeleri hayata geçiren, onlara verdiği önemi her fırsatta dile getiren Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun, sık sık gençlerle bir araya geliyor. Bu kez Nuri Pakdil Anadolu Lisesi öğrencileriyle buluşan Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun, onları önce makamında ağırladı.

Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun, Dijital İletişim Merkezi’nde gençlerin sorularını yanıtladı. İlçe genelinde yapılan çalışmaları anlatırken, gençlerden gelen talep ve önerileri de ilgili birimlere iletilmek üzere not aldı. 

“HER ŞEY GENÇLER İÇİN”

Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun; “Geleceğimizin mimarı gençlerimizle sürekli bir araya gelerek fikir alışverişinde bulunuyoruz. Onların fikirleri bizim yapacağımız projelere de şekil veriyor. Bu güzel şehir hepimizin ama en çok siz kıymetli gençlerimizin. Bu nedenle sizin görüşleriniz bizler için çok değerli. Gençlerimizin her şeye kendi şehrinde erişebileceği, kültürel, sanatsal ve sportif faaliyetlerden yeterince yararlanabileceği bir şehir için çalışıyoruz. Bu yüzden ilçedeki kültür merkezlerimizin sayısını artırıyor, gençlerimiz daha çok okusun diye kütüphane ve kitap kafelerimize her geçen gün yenilerini ekliyoruz.

Gençlerimizi, Özdemir Bayraktar Gençlik ve Kültür Merkezi içerisinde hayata geçirdiğimiz E-Spor Merkezimize de davet ediyorum. Sultangazi Belediyesi E- Spor Takımı kuracağımızın müjdesini de sizlerle paylaşayım. Her alanda başarılı işlere imza atan gençlerimiz var Sultangazi’de. Hepiniz için mutlu ve başarılı bir gelecek diliyorum.” dedi.

GENÇLERE TOGG TURU

Keyifli geçen sohbetin ardından Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun; belediyenin yerli ve milli aracı TOGG’un başına geçerek gençlere tur attırdı. Sırasıyla araca binen gençler bol bol hatıra fotoğrafı çekildi.

Kaynak: WOLA