Sağlığına kavuşarak yaşadıklarından güçlenerek çıkan Aslı İsbir’in kendi bağımlılıklarından yola çıkarak kaleme aldığı kitap içinizdeki bağımlı kişilik ile sizi tanıştıracak.

İsbir, Yediveren Yayınlarından çıkan bu kitap içinizde ki bağımlı kişilik ile tanışıp onu yönetebilmen için yazıldı diyor ve ekliyor; Bağımlı kişilik özelliğine sahip insanlar için bağımlılıkları hayata köklenme biçimidir. Sağlıklı bağımlılıklarınız olursa hayata daha sağlam köklenirsiniz ve bağımlı kişilik özelliğiniz pozitif bir güce dönüştürebilmenin huzurunu yaşarsınız. Bu kitap ile bunları adım adım anlatıyorum..

Kitabın tanıtım bülteninde bir kesit…

Bağımlılık seni de mi esir aldı? Cevabın ne olursa olsun umutsuzluğa kapılma.

Sağlığına kavuşmuş bir bağımlının gerçek ve samimi itirafları ile dolu bu kitapta, bağımlılığın karanlık dehlizlerinde kaybolmanın nasıl bir şey olduğunu hissedecek, bağımlı kişiliği nasıl bir güce dönüştürebileceğini öğreneceksin.

Yazarın eğitimleriyle harmanladığı deneyimleri, kurtuluş yolunda ilerlerken sana rehberlik edecek. Her sayfada yalnız olmadığını hissedecek kendini daha iyi anlayıp hatalarından ders çıkaracaksın.

Ayşegül Aldinç’in “Malumatfuruş” kitabı yaşamın stresinden uzaklaştıracak. Ayşegül Aldinç’in “Malumatfuruş” kitabı yaşamın stresinden uzaklaştıracak.

Eğer,

Bağımlılığın esaretinden kurtulmak için çabalıyorsan,

Yakınının yaşadığı bu karanlığı anlamak istiyorsan,

Bağımlılığın karanlık yüzünü ve kurtuluşun umut dolu ışığını keşfetmek istiyorsan,

Bu kitap sana içindeki bağımlı kişiliği bulup onunla yaşamayı öğrenmen için yazıldı.

Kaynak: WOLA