Bahadır Tatlıöz’ün unutulmaz şarkılarının akustik versiyonları Sony Music Türkiye etiketiyle her hafta dinleyicileriyle buluşacak. Serinin ilk şarkıları ''Benim Değil ve “Beni Yak”ın akustik versiyonu…

Bahadır Tatlıöz ilk olarak sözü, müziği ve düzenlemesi kendisine ait ''Beni Yak''ın akustik versiyonunu yayınlayacak. Devamında ise yine çok sevilen şarkılarının akustik versiyonlarını videolarıyla beraber her hafta müzikseverlerin beğenisine sunacak.

Bahadır Tatlıöz duygularını ise sosyal medya hesaplarında ‘sürpriz’ notuyla şu sözlerle ifade etti: “2014 yılının en hit slowlarından biriydi, çok sevmiştiniz. Yıllar sonra o ve diğer şarkılarımın akustikleri için geçtim piyanomun başına. Biz çok heyecanlıyız, siz de çok seversiniz umarım.”

Yıllar sonra sevilen şarkılarının akustikleri için piyanosunun başına geçen sanatçının akustik videoları kısa sürede çok sevilerek büyük beğeni topladı.

Şarkının video klibi Bahadır Tatlıöz ve müzisyen arkadaşlarının performansları eşliğinde Canavar Stüdyo’da kaydedilirken, klibin yönetmenliğini de Bahadır Tatlıöz üstlendi.

BENİ YAK

BENİM DEĞİL

Editör: Feridun Özbek