Christopher Nolan'ın Türkiye'de en çok seyirciye ulaşan filmi olan Oppenheimer, gösterimdeki dördüncü hafta sonunda yaklaşık 84 bin seyirci tarafından izlenerek Box Office Türkiye liderliğini sürdürdü.

Kısa bir süre önce, Christopher Nolan'ın Inception'dan sonra 1 milyon seyirci baremini aşan ikinci filmi olmayı başaran Oppenheimer, hafta sonuna girilirken Inception'ı da geçerek Nolan'ın en çok izlenen filmi olmuştu.

Hafta sonunda 83 bin 884 seyirciye ulaşan film, toplamda 1 milyon 369 bin 841 seyirci erişmeyi başardı. Film, önümüzdeki hafta 1,5 milyon seyirci baremini de geride bırakacak.

Jason Statham'ın başrolünde yer aldığı Meg 2: Çukur (Meg 2: The Trench), geçen hafta Barbie'den aldığı ikinci sırayı 53 bin 608 seyirciyle korumayı başardı. Barbie ise 47 bin 10 seyirciyle üçüncü sıradaki yerini korurken, toplamda 1 milyon 226 bin 888 seyirciye ulaştı.

Ninja Kaplumbağalar: Mutant Kargaşası (Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem), vizyondaki ikinci hafta sonunu 23 bin 868 seyirciyle bir kez daha dördüncü sırada kapatırken, Bulmaca Kulesi 2: Eve Dönüş ise 9 bin 492 seyirciyle listenin beşinci sırasında yer alan yapım oldu.

Editör: Feridun Özbek