Damat Tween 2023-24 Sonbahar/Kış koleksiyonu kusursuz kalıpları, benzersiz renk paleti ve geniş kumaş seçkisiyle şehre hızlı bir dönüş yapıyor.

Erkeğin hayatının her noktasına rafine bir dokunuş yaparak her sezon olduğu gibi yine kendini güncellemeye devam ediyor. Bu sezon, minimalist çizgisini renk oyunlarıyla hareketlendirerek sessiz lükse odaklanıyor.

Konuşmadan yüksek sesle değil de kumaş ve işçiliği temel alarak, zarafeti ve sadeliği tasarım diline yansıtan “sessiz lüks” kavramı daha çok kaliteye yapılan yatırımı ifade ediyor. Hızlı ve değişken trendleri pas geçip mücevher edasıyla işçiliği vurgulayan parçalar, odak noktasında... İpek-yün karışımlı blazer ceketlerden kaşmirli trikolara, kırışmayan teknik takım elbiselerden lüks örme sweatshirt’lere kadar zamansız tüm parçaları yüksek moda anlayışıyla yeniden yorumluyor.

Pil teknolojisinin ilerlemesi elektrikli araç teknolojisini çeşitlendirecek. Pil teknolojisinin ilerlemesi elektrikli araç teknolojisini çeşitlendirecek.

Nötr toprak tonlarının yanı sıra, nefti yeşil, sıcak kiremit tonları, mineral kırmızısı, derin kobalt mavisi ve lacivert rengini koleksiyonun farklı parçalarında görüyoruz. Katmanlı giyimin incelikleri, monokrom kombinasyonlarla rafine görünümlere dönüşüyor. Lüksün gizli imzası olan tek ton giyim anlayışı başrol görevini üstleniyor.

Damat Tween’in yeni sezonunu keşfetmek için mağazalar ve mobil uygulamadan incelenebilir.

Kaynak: WOLA