Orhan Pamuk, resimlerimi yaparken Abdülhamit’in fotoğraf albümlerinden çok yararlandım. Orhan Pamuk, resimlerimi yaparken Abdülhamit’in fotoğraf albümlerinden çok yararlandım.

Astrolog Nuray Sayarı’nın CNN Türk’te dünyayı Türkiye’nin yöneteceği tarih olarak 5 Ocak’ı işaret etmesini Fatih Altaylı YouTube yayınında tiye aldı. Altaylı, “Sıkın dişinizi bir buçuk ay kaldı.” dedi.

5 Ocak’tan sonra dünyayı Türkiye yönetecekmiş Astrolog Nuray Sayarı CNN Türk’te söylemiş sorusunu cevaplayan Fatih Altaylı, “Güzel söylemiş. Sıkın dişinizi bir buçuk ay kaldı. Bir buçuk ay dayanırsak dünyayı yöneteceğiz.

Astroloji seviyorum. Gırgırlarını, ama tabii ki astrolojiyi ciddiye almıyorum. Geyik olarak, bir eğlence olarak hoşuma gidiyor. Açık söyleyeyim. Pandemiyi bilmeleri beni etkilemişti ama geçen sene Fenerbahçe şampiyon olacak demişlerdi. Galiba bu hanımefendi de vardı içlerinde.

Her zaman, her zaman değil hiçbir zaman bu bilimsel değil. Güzel iyi 5 ocağa az kaldı. Bakalım bundan sonra durum ne olacak. 6 Ocak’ta konuşuruz.” dedi.

Editör: Feridun Özbek