Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, sanatsal ve kültürel etkinliklerde kullanması için gençlere yıllık 3000 TL verileceğini açıkladı.

Ortaköy Camii ve Boğaz köprüsünü arkasına alarak gençlere sosyal medya üzerinden seslenen Fatih Erbakan, “Yaşım itibariyle sizleri en iyi anlayabilecek liderlerden biriyim. Sorunlarınızı biliyorum. Ne istediğinizi ve nasıl bir Türkiye’de yaşamak istediğinizi de çok iyi anlıyorum. Sizin sorunlarınız ve hayalleriniz hakkında parti olarak çok çalıştık ve bu sorunları mecliste çözmek için gerekli çalışmalarımızı hazırladık.

Biz genel başkanı, teşkilatları genç, milletvekili adaylarının yaş ortalaması 37 olan Yeniden Refah Partisi olarak siz gençlerimiz için varız.” dedi.

Erbakan, “Yeniden Refah Partisi olarak gençlerimizi çağın gereklerine uygun koşullarda, ahlak ve maneviyat ikliminden uzaklaşmadan yaşatmayı en öncelikli hedefimiz olarak belirledik. Bu nedenler gençlerimiz için her biri birbirinden değerli birçok projeyi meclisin en önemli gündemi haline getireceğimizin sözünü veriyoruz.

GENÇLERE 3000 TL HİBE

Yeniden Refah Partisi meclise girince sizin sesiniz olacak. Siz sanatla ilgilenirken cebinizden para çıkmasın diye mecliste projelerimizi sunacağız. Mücadele edeceğiz.

18-25 yaş arası gençlerimizin sadece sanatsal ve kültürel etkinliklerde kullanması için yıllık 3000 TL hibe edilmesini sizin adınıza yüksek sesle meclis kürsüsünde talep edeceğiz.

Gerçekten meslek sahibi yapan bir eğitim sistemi için mücadele edeceğiz.

Ayrıca siz dünyanın her yerinde eğitim alırken bunun size maddi bir külfet ve dert olmasını ortadan kaldıracak çalışmalarımızı mecliste sunacağız.

Eğitim aldıktan sonra da mesleğinizi icra edebileceğiniz bir iş imkanını da sizler için oluşturacağız. Bu işten elde edeceğiniz gelirin en az gelişmiş ülkeler seviyesinde olması için çalışacağız.” İfadelerini kullandı.

Editör: Feridun Özbek