1 milyon üyeye ulaşan Hepsiburada Premium’da Blu TV üyeliği yapanlar aylık 69,90 TL ücret yerine 14,90 TL ödeyerek zengin içerikleri izleyebiliyorlar.

Hepsiburada’nın geçtiğimiz Temmuz ayında tanıttığı, hediye BluTV üyeliği, kargo bedava ve %3 Hepsipay Papel kazancı gibi birçok avantaj sunduğu sadakat programı Hepsiburada Premium 1 milyon üyeye ulaştı.

685 BİN PREMİUM ÜYESİ BLUTV’DE 24.6 MİLYON SAAT İÇERİK İZLEDİ

685 bin Premium üyesi BluTV’deki 10.000 saatten fazla yerli ve yabancı dizi, film, program ve belgeselleri hediye olarak izledi.

Hediye BluTV ayrıcalığıyla Hepsiburada Premium üyeleri, The Last of Us'dan Behzat Ç'ye,The Handmaid's Tale'den Bozkır'a toplam 24.6 milyon saat içerik izledi.

BluTV sitesi üzerinden üye olmak isteyenler aylık 69,90 TL ücret ödeyecekken yıllık üye olmak isteyenler 39,90 TL ücret ödeyebiliyorlar.

Ancak Hepsiburada’nın hediye BluTV üyeliği ile Hepsiburada Premium üyeleri aylık 14,90 TL ödeyerek zengin içerikleri izleyebiliyorlar. Üstelik Hepsiburada Premium 25 yaşından küçük öğrencilere bu hizmeti 9,90 TL’ye sunuyor.

HEPSİBURADA PREMİUM’LULARIN EN FAZLA OKUMAYI TERCİH ETTİĞİ KİTAPLAR

Premium’lulara özel hobi ve kitap kategorisinde yapılan yüzlerce kampanya ile 10 ay içinde toplam 250 binden fazla kullanıcı, 2 milyonun üzerinde kitap aldı. Premium’luların çocuk ve diğer türlerde okumayı tercih ettiği ilk 5 kitap ise;

1.Ahmet Ümit -  Bir Aşk Masalı

2.Dan Brown- Hayvanlar Senfonisi

3. Wendy McClure - Bu Bir Bal Kabağı

4. George Orwell- Hayvan Çiftliği

5. Matt Haig - Gece Yarısı Kütüphanesi oldu.

Editör: Feridun Özbek