Başrolünde ünlü oyuncu Onur Buldu ve Maltepe Belediye Tiyatrosu oyuncularının rol aldığı “Tebessüm” isimli sinema filminin gösterimi Maltepe Belediyesi Prof. Dr. Türkan Saylan Kültür Merkezi’nde yapıldı.

“Hayalet Avcıları: Ürperti”, 29 Mart’ta vizyonda “Hayalet Avcıları: Ürperti”, 29 Mart’ta vizyonda

Geçtiğimiz yıl izleyici karşısına çıkan filmin gösterimine Onur Buldu, yönetmeni Sezgin Cengiz ve Maltepe Belediye Tiyatrosu oyuncuları da katıldı.

Filmde çevresi tarafından asık suratlılığı ve asosyalliği ile tanınan Mustafa’nın bir gecede değişen ve absürtleşen öyküsü anlatıldı.

Karakterin başına gelen trajikomik durumlardan beslenerek kara komedi örneği sunan filmde Onur Buldu’ya Seda Türkmen, Adem Tosun, Güvenç Selekman, Özlem Gök ve Emir Çubukçu eşlik etti.

Onur Buldu ve film ekibi, gösteriminin ardından izleyicilerin filme ve sanat yaşamlarına dair merak ettikleri soruları yanıtladı.

Onur Buldu filmde Maltepe Belediye Tiyatrosu oyuncularının da rol aldığını belirterek Maltepe Belediyesi’ne, sanata ve sanatçılara verdiği destekten dolayı teşekkür etti.

Maltepeli sinemaseverler ile bir araya gelmekten mutluluk duyduğunu ifade eden Onur Buldu’ya ve Sezgin Cengiz’e, Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç adına plaket takdim edildi.

Kaynak: WOLA