1500 sanatçı ve 5000 sanat eseri İzmir Sanat ve Antika Fuarı'nda 1500 sanatçı ve 5000 sanat eseri İzmir Sanat ve Antika Fuarı'nda

Bu yıl 484’üncü kez düzenlenen Uluslararası Manisa Mesir Macunu Festivali etkinlikleri kapsamında Modern Anadolu Rock müziğin güçlü sesi Kıraç Manisalılarla buluştu.

UNESCO’nun İnsanlığın Somut Olmayan Kültürel Mirası Listesi’nde yer alan ve bu yıl 484’üncü kez gerçekleştirilen Uluslararası Manisa Mesir Macunu Festivali etkinlikleri kapsamında Modern Anadolu Rock Müziğinin güçlü sesi Kıraç Manisa’da sahne aldı.

Birbirinden güzel şarkılarını seslendiren Kıraç’a Manisalılar da hep bir ağızdan eşlik etti.

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Mimar Ferdi Zeyrek, sözlerine Manisa’yı ve Manisalıları çok sevdiğini belirterek başladı. Başkan Ferdi Zeyrek, “Artık üzüntüleri ve sıkıntıları geride bırakacağız. Hep birlikte çok eğleneceğiz. Sizleri çok seviyorum” ifadelerini kullandı.

484’üncüsünü kutladığımız Manisa Mesir Macunu Festivali'nin yıllarca devam etmesini dileyen Manisa Valisi Enver Ünlü ise, bugün gerçekleştirilecek Mesir yürüyüşüne ve saçım törenine tüm Manisalıları davet etti.

Kaynak: İGFA