DJ, prodüktör Nurettin Çolak yeni proje albümü için müzik dünyasının başarılı birçok ismi ile bir araya geldi. Türk rap müziğinin başarılı isimlerinden Anıl Piyancı söz ve müziği kendisine ait “Gözümün Feri Yok” eseriyle Nurettin Çolak’a eşlik ediyor.

Başarılı DJ ve prodüktör Nurettin Çolak’a yayınlanacak yeni albümünde Melis Fis, Anıl Piyancı, Berkay Altunyay, Sufle, Ayça Özefe ve daha birçok isim yer alıyor. Melis Fis’in seslendirdiği ve projenin ilk şarkısı olan “nasıl uyuyorsun? geçtiğimiz günlerde müzik severler ile buluşmuştu.

Projenin bir diğer şarkısı olan “Gözümün Feri Yok”ta Şarkının söz ve bestesi Anıl Piyancı, düzenlemesi ise Nurettin Çolak imzası taşıyor.

Anıl Piyancı “Sony Music Türkiye bana projeden bahsettiğinde çok heyecanlandım ve Nurettin Çolak kısa sürede bir araya geldik. Gözümün Feri yok şarkısı ortaya çıktı.” dedi.

Projede yer alan şarkılar için özel karakterler de tasarlandı.

İBB Orkestraları Esenler, Fatih ve Eyüp’te müzikseverlerle buluşuyor. İBB Orkestraları Esenler, Fatih ve Eyüp’te müzikseverlerle buluşuyor.

Artworküne Mustafa.Fpx / Mustafa Köksal, tasarımlarına Drunk Lion's Productions / Furkan Selim Çakırca lyric videoya ise Dahograph / Ahmet Çalışkan imza attı.

Kaynak: WOLA