Polisiye okurlarının merakla beklediği Tuna Kiremitçi’nin Başkomiser Perihan Uygur serisinin üçüncü kitabı “Tehlikeli Şarkılar” Doğan Kitap etiketiyle raflardaki yerini alıyor.  

Sosyal medya hesaplarından paylaşım yapan Tuna Kiremitçi, “Yeni romanım nihayet haftaya kitapçılarda dostlar. Tehlikeli Şarkılar" ufukta hafiften göründü dostlar: Daha can yakıcı, daha gizemli, daha nefes kesici, daha yürek burkucu bir Başkomiser Perihan Uygur macerası bekliyor serinin bu üçüncü kitabında bizleri. Konusu aşağıda... Bekleyen tüm vefalı okurlara teşekkür ederim.” dedi.

Kitabın tanıtım bülteninde bir kesit…

Bir sahil kasabasında düzenlenen müzik festivalinin başlamasına günler kala, organizasyonun başındaki iki kişi vahşice öldürülür. Gözler, festivali yasaklatmak için uğraşan tarikata çevrilir. Olay medyaya yansıyınca toplumsal bir gerilime neden olur. Başkomiser Perihan Uygur, son görevinde yaşadığı psikolojik travmadan dolayı izinde olmasına rağmen Cinayet Büro’ya döner ve soruşturmayı üstlenir. Cinayetler birbirini izledikçe işinin düşündüğünden de zor olduğunu anlayacaktır.

Tuna Kiremitçi’den polisiyeyle müziği buluşturan, nefes nefese bir roman. Polisiye okurlarının sevgilisi Başkomiser Perihan Uygur bir kez daha bizlerle.

Editör: Feridun Özbek