Selena Gomez ve Sean Lewis’in yönetici yapımcı olduğu dizide, Jordan Peele de Monkeypaw Productions’da yer alacak. "Kill Bill" ve "The Last of Us"ın birleşimi olarak tanımlanan proje Prime Video için uyarlanacak.

Film Updates'in özel haberine göre, Image Comics tarafından yayınlanan, Sean Lewis'in ünlü çizgi romanı ve Caitlin Yarsky'nin çizimlerinin yer aldığı Coyotes’in geliştirme aşaması şu anda senaristler grevi nedeniyle duraklamış olsa da çalışmalar birkaç aydır devam ediyor.

Selena Gomez'in projede oyuncu olarak yer almasına yönelik bir plan şimdilik yok.

Filmin Hikayesi, kadınların gizemli bir şekilde kaybolduğu bir çöl sınır kasabası olan Lost Girls Şehri'nde geçiyor. Olayları araştıran Memur Frank Coffey, bir katana bıçağına ve kadınları birer birer öldüren kurt adamları öldürme görevine sahip küçük bir kız olan Red ile tanıştığında bu işin temeline inmeye çalışır. Ancak kurtlar aslına bu köylerin erkekleridir... Sonunda hem Red hem de Memur Coffey, kendilerini, arkadaşlarının ve sevdiklerinin hayatlarının riskte olduğu efsanevi boyutlarda bir gerilimle karşı karşıya bulurlar.

Editör: Feridun Özbek