Kült komedi dizisi The Office’in Avusturalya uyarlamasıyla yeniden çekiliyor. HBO’nun Emmy ödüllü izlenme rekorları kıran dizisi Succession ise ani bir kararla 4. sezonuyla ekranlara veda etti.

THE OFFİCE’İN AVUSTURALYA UYARLAMASI ÇEKİLİYOR. 

2001 yılında yayınlanan Kült komedi dizisi The Office’in Çin, İsrail, Hindistan ve Polonya’da versiyonları sonrası Avusturalya uyarlaması da çekiliyor.  

Başrollerinde Steve Carell ve John Krasinski‘nin yer aldığı ünlü komedi dizisi The Office yeniden çekiliyor. Ricky Gervais‘in başrolünde olduğu İngiliz yapımının ardından gelen Steve Carell’in başrolünü üstlendiği ABD yapımı da çok sevilmişti. Dizi, bu sefer Avusturalya’da çekiliyor. Diğer versiyonlardan farklı olarak kadın bir patron bu sefer başrolde olacak. Kadın bir patronun olacağı dizide Hannah Howard karakterini Felicity Ward canlandıracak.

Dizi hangi platformda yayınlanacak şimdilik bilinmiyor.

13 EMMY ÖDÜLLÜ DİZİ SUCCESSİON EKRANLARA VEDA ETTİ

Milyarder Roy ailesinin çalkantılı hayatını konu alan HBO’nun Emmy ödüllü dizisi Succession 4. sezonuyla ekranlara veda etti. Ani bi kararla final yapan dizi, izlenme rekoru kırdı.

13 Emmy ödülü alan dizinin yapımcısı Jesse Armstrong, geçtiğimiz şubat ayında yaptığı açıklamada dizinin son bulacağını ve herhangi bir devam dizisi gelmeyeceğini açıklamıştı.

FİNAL BÖLÜMÜ REKOR KIRDI

Başrollerinde Brian Cox, Jeremy Strong, Sarah Snook, Kieran Culkin, Alan Ruck ve Matthew Macfadyen gibi isimlerin yer aldığı dizinin final bölümü ise büyük bir başarıya imza attı.

İzleyicilerden ve eleştirmenlerden tam not alan dizi finali, dizinin bugüne dek aldığı en yüksek reytingi elde etti. 28 Mayıs akşamı yayınlanan dizi 2,9 milyon izleyici çekmeyi başardı.

HER BÖLÜMÜ 87 MİLYON KİŞİ İZLEDİ

Öte yandan, dizinin 4. sezonu bir önceki sezondan daha çok izlendi. Yüzde 68’lik bir artışla son sezon daha çok izleyici çekti. HBO verilerine son sezonun her bölümü 87,7 milyon kişi tarafından izlendi.

Editör: Feridun Özbek