Kariyerinin 48'inci yılını kutlayan usta sanatçı Zerrin Özer, Grand Müzik etiketiyle yayınlanan yeni teklisi ‘’Basit Numaralar’’ eserinin söz ve müzikleri Mustafa Arapoğlu’na ait.

Bugüne kadar söylediği şarkılarla herkesin hayatına dokunup, iz bırakan Türk Pop Müziğinin en güçlü kadın seslerinden biri olmasının yanı sıra 80’lerin başından beri çok oktavlı yorumu ve hit parçalarıyla da pop müziğine damgasını vurdu.

Dinamik ve popüler müziğin trendlerini yakaladığı şarkı bize yaz mevsimini yaşatacak cinsten. Zerrin Özer, yeni tarzıyla hem sevenlerinin hem de Z kuşağının beğeneceği şarkılarla iz bırakmaya geliyor. Yazın enerjisinin yansıdığı şarkıda kendinizi bir anda dans ederken bulabilirsiniz.

Müzikal yolculuğunun pop, geleneksel motifler, türküler, arabesk pop, caz gibi birçok noktada kesiştiği Zerrin Özer, şimdi de yeni tarzıyla Mustafa Arapoğlu imzalı, hem sevenlerinin hem de Z kuşağının beğeneceği şarkılarla iz bırakmaya geliyor.

’’Basit Numaralar’’ın şekerleme tadında bir eser olacağını söyleyen usta sanatçı, yine gönüllere taht kuracak. Eserin genel koordinatörlüğünü Selim Seven, klip yönetmeni ise Erkan Nas yaptı.

Editör: Feridun Özbek