"Paldır Güldür Şov" izleyicilerden tam not aldı. "Paldır Güldür Şov" izleyicilerden tam not aldı.

Ray Cooney'in yazdığı, Necmettin Görgün’ün yönetmenliğini yaptığı 2 perdeli komedi türü oyunu gönüllü yerel oyuncular sahneledi.

Düzce Belediyesi Şehir Tiyatroları, Haldun Dormen ve Kemal Uzun'un çevirisini yaptığı efsanevi komedi ‘Karmakarışık’ oyunu ile yeniden perdeleri açtı.

Prof. Dr. Erol Güngör Kültür Merkezi’nde sahnelenen ve yönetmenliğini Necmettin Görgün’ün yaptığı oyunda, Yılmaz Aksoy, Gülçin Dinçer, Ziya Ulcay, Didem Özbakır, Berk Özçelik, Hilal Ceylan, Anıl Genç, Armağan Görgün, İsmail Özcan, İbrahim Emre Çelikateş, Beyza Sude Öncü ile Nuri Kaya rol alıyor.

VALİ ASLAN GÖNÜLLÜ OYUNCULARI TEBRİK ETTİ

Düzce Valisi Selçuk Aslan ve salonu dolduran izleyiciler tarafından ilgi ile izlenen oyunda, gönüllü yerel oyuncuların performansı tam not aldı.

Temsil sonrası sahneye çıkan Vali Selçuk Aslan, gönüllü tiyatro oyuncularını tebrik ederek, oyunu izlemeye gelen tiyatro severlere de oyuncuları yalnız bırakmadıkları için teşekkür etti. Aslan, bir yerleşim yerinde kültür, sanat, spor gibi sosyal aktiviteler oluşabildiği ölçüde o beldenin şehir olarak tanımlanabileceğini ifade etti.

Düzce Belediyesi Şehir Tiyatroları’nın yeni sezonunda sahneye konulan 2 perdeli komedi oyunu, her Perşembe saat 20.00’de Prof. Dr. Erol Güngör Kültür Merkezi’nde izleyicisi ile buluşacak.

Ücretsiz sahnelenen oyunu izlemek isteyenler, 153 Beyaz Masa ve 0535 928 70 76 numaralı telefonları arayarak rezervasyon yaptırabilecek.

Kaynak: WOLA