Tiyatro Kooperatifi, özel tiyatrolar da desteklerden yararlanmalı Tiyatro Kooperatifi, özel tiyatrolar da desteklerden yararlanmalı

TEKNOFEST'ten X sosyal medya hesabında görüntüler paylaşan Elon Musk, "Gelecek yıl bizzat katılmayı ve Türkiye'deki diğer yatırım fırsatlarını ele almayı sabırsızlıkla bekliyorum" dedi.

Tesla ve SpaceX'in Üst Yöneticisi (CEO) Elon Musk, gelecek yıl TEKNOFEST'e bizzat katılmayı ve Türkiye'deki yatırım fırsatlarını görüşmeyi dört gözle beklediğini ifade etti. TEKNOFEST'ten görüntülerin yer aldığı bir videoyu paylaşan Musk, festival kapsamındaki yarışmalara katılan tüm takımları tebrik etti.

Musk, kendisini TEKNOFEST'e davet eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a teşekkür ederek, "Gelecek yıl TEKNOFEST'e bizzat katılmayı ve Türkiye'deki yatırım fırsatlarını görüşmeyi dört gözle bekliyorum" dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, X sosyal medya platformundan, gelecek yıl TEKNOFEST'e katılacağını duyuran Tesla ve SpaceX'in Kurucusu Elon Musk'un tweetini alıntılayarak bir paylaşımda bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, yaptığı paylaşımda, "Sevgili Elon Musk. Dünyanın en büyük havacılık, uzay ve teknoloji festivali TEKNOFEST'te gelecek yıl seni de görmekten büyük memnuniyet duyacağız. Kazan-kazan anlayışıyla gerçekleştireceğimiz iş birlikleriyle ülkemize ve insanlığa birçok alanda büyük katkılar sunacağımıza inanıyorum. En kısa zamanda tekrar görüşmek dileğiyle..." ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Birleşmiş Milletler (BM) 78. Genel Kurulu'na katılmak üzere geçen hafta gittiği New York'ta ikili görüşmeleri kapsamında Elon Musk'ı da kabul etmişti.

Kaynak: TRT Haber