Kubat 'Soğumuş Çay' ile duygusal bir yolculuğa çıkarıyor Kubat 'Soğumuş Çay' ile duygusal bir yolculuğa çıkarıyor

İsmail Karayün söz ve müziği kendisine ait olan yeni single çalışması “Oysa Ne Güzeldik” tüm dijital müzik platformlarında yerini aldı.

“Oysa Ne Güzeldik”in şarkısının düzenlemesi Ege Miraç Yavuz’a, kapak fotoğrafı ise müzik yazarı, şair ve fotoğrafçı sevgili Kadri Karahan imzası taşıyor.

İsmail Karayün “Oysa Ne Güzeldik” şarkısı ile ilgili şunları söyledi. “İnsan bazen kaybolan bir parçasını, ruhunun yarım kısmını bir başkasında arar. Çoğunlukla birini sevmeye iten motivasyon da budur esasen. Boşlukların dolması, tamamlanma isteği ve bir olma arzusu. Ama her zaman tercihlerin pusulası doğruyu göstermez, tamamlanmaya çalışan insan daha da çok eksilir böyle seçimlerde. Yaşanan her güzel şey hatırlandığında kişi sadece kendinden verdiğini anlar ve borcun faturası en vefalı olanın kalbine kesilir. Geriye kalan belki de gerçekten iki taraflı yaşanmamış olan eskinin daha güzel olduğu inancı ve kocaman bir özlemdir. Oysa ne güzeldik bir zamanlar… Gerçek sevgi insanın kendisinde olmasına rağmen; bu sevgiyi ve kendisini başkasında arayanları anlattığım bu hazin öykünün çokça dinlenmesi ve paylaşılması dileğimle. Sonbaharınıza güzel bir hediye olsun. Her zaman sevgiyle ve müzikle.

Kaynak: WOLA