Ayşegül Çiçekoğlu'nun “Kendi Düşen Ağlamaz” adlı romanından uyarlanan, senaryosunu Gülbike Sonay Üte ve Tuna Kıygı birlikte kaleme aldığı, yönetmenliğini ise Emre Kabakuşak ile İnci Balabanoğlu'nun yaptığı dizi eğlenceli anlatımı ve başarılı kadrosu ile yaz aylarına yeni bir soluk getirecek.

Başrol oyuncuları; Hakan Yılmaz, Selen Soyder, Eylül Tumbar, Enes Koçak'ın yer aldığı dizinin afişi ve fragmanı büyük beğeni toplarken projeye olan ilgiyi daha da arttırdı. Ayrıca dizinin kadrosunda; Berat Yenilmez, Hivda Zizan Alp, Yonca Şahinbaş, Serhan Onat, Sema Çeyrekbaşı, Yiğit Kalkavan, Sait Genay, Beste Yaralı, Çağla Boz ve Yiğit Kaan Yazıcı gibi başarılı isimler de yer alıyor.

Sevginin gücüne, umuda, kıymetli dostluklara ve her şeye rağmen yeniden başlayabilmenin mümkün olduğunu samimi bir dille anlatan Ayşegül Çiçekoğlu'nun müptela yayınları etiketiyle yayımlanan “Kendi Düşen Ağlamaz” adlı romanından uyarlanan dizi 22 Haziran perşembe akşamı TRT 1 ekranlarında olacak.

 

"KENDİ DÜŞEN AĞLAMAZ" KİTABININ KONUSU

Şımarık ve güzel prenses Alize ile görgü kurallarından habersiz, kaba saba ama bir o kadar yakışıklı tamirci Serkan'ın aşkına şahit olmaya hazır mısınız?

"Alize yarı açık penceresinden arabasını tamir eden adama bakıyordu. Bu adam tamirciden çok motosiklet kullanan yakışıklı züppelere benziyordu. Kirli atletinin içinde bile kendisini gösteren kasları dikkat çekiciydi. Dağınık siyah saçları, hafif sakallı kemikli yüzü ve bu yüze çok yakışan kemerli burnuyla değme mankene taş çıkartacak kadar yakışıklıydı. En güzel yeri ise kesinlikle mavi gözleriydi."

Alize'nin boğaz kıyısındaki yalısından İstanbul'un arka sokaklarında yer alan döküntü bir gecekonduya taşınmasının nedeni aşk mı yoksa intikam mı? Ünlü işadamı Nurettin Hıfzızade kızının şirket arabalarını tamir eden adamla evlendiğini öğrenince delirecek mi yoksa görmezden mi gelecek? Mahallenin dilberi Asuman bir zamanlar yüz vermediği Serkan'ın peşine tekrar düşecek mi yoksa uzaktan izlemekle mi yetinecek? Susmayı bilmeyen kaynana Şaziye yalıdan gelen gelinini kabullenecek mi yoksa canından mı bezdirecek?

'Kendi Düşen Ağlamaz' sıradışı bir intikam hikayesini tutkulu bir aşkla harmanlayan çarpıcı bir roman.

Editör: Feridun Özbek