Geçtiğimiz yıl 14 Haziran’da Türkiye'deki izleyicilerle buluşan Disney+ platformu ilk yılında tanışma paketi olarak 279,90 TL yapmıştı. 14 Haziran 2023 tarihinden itibaren ise yeni yıllık üyelik fiyatının 649,90 TL olacağını maille duyurdu.

279,90 TL ile çıkış yapan Disney+ altıncı ayında zam yaparak aylık ücretini 35 TL’den 65 TL’ye çıkartmış yıllık ücretini de 350 TL’den 650 TL’ye çıkarttığını duyurmuştu. 14 Haziran 2022’de platforma üye olan kullanıcıların süreleri dolacağından ilk abonelerine 14 Haziran 2023’ten itibaren geçerli olacak yeni güncel fiyatını maille duyurdu.

Kullanıcılara gönderilen e-postada şu ifadeler yer alıyor:

Disney+’ta size daha da fazla eğlence sunabilmek için fiyatlarımızı güncelliyoruz.

Aktif bir Disney+ üyeliğiniz varsa Disney+ üyeliğiniz 14 Haziran 2023 tarihinden itibaren 649,90 TL tutarındaki yeni yıllık fiyat üzerinden faturalandırılacaktır. Üyeliğinizi daha önce iptal etmediğiniz takdirde söz konusu tutar ilgili tarihte Disney+ için kayıtlı ödeme yönteminizden otomatik olarak tahsil edilecektir.

Üyeliğinizi devam ettirmek istemiyorsanız Hesap Ayarları bölümüne giderek “Üyeliği İptal Et” seçeneğine tıklayabilir, mevcut fatura döneminizin bitimine kadar Disney+ izlemeye devam edebilirsiniz. Daha fazla bilgi için SSS bölümümüzü ziyaret edin.

Lütfen bu önemli bilgilerin bir kopyasını saklayın. Yepyeni diziler, filmler ve özel orijinal içerikler dahil olmak üzere Disney+’ta size muhteşem bir eğlence deneyimi sunmaya devam etmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.

Editör: Feridun Özbek