Gazeteci Fatih Portakal Fox Anahaber’i ani bir kararla bıraktıktan sonra emekliye ayrılarak ekranlara veda etmişti.  Seferihisar’a yerleşen Portakal daha sonraları kendi YouTube sayfasını açarak gündemi yorumlamıştı.

Geçtiğimiz günlerde suların bir türlü durulmadığı, istifaların ardı ardına geldiği Sözcü TV ile anlaştığı konuşulan Fatih Portakal sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla, Sözcü TV Ana haber bülteni ile ekranlara yeniden döneceğini açıkladı.

Fatih Portakal sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Her başlangıcın öncesinde biten bir hikaye vardır, demiş birisi. Umarım güzel oacak ne dersiniz? #youtube yayınlarına da devam merak etmeyin.” dedi.

Korcan Karar’ın istifasının ardından Sözcü TV ana haber bültenini sunacak olan Portakal paylaştığı videoda ise “Herkese merhaba bir de benden duyun istedim. Evet, Sözcü TV ile anlaştık. 20 Mart akşamı ana haberde sizlerle birlikte olacağız. Yani İstanbul’u bir kez daha yapmakta fayda var bilmiyorum. Güzel olacak diye düşünüyorum. Ana haberle karşınızda olacağım akşam saatlerinde tabii her zaman ki bültenlerimizi yapacağız. Türkiye’nin gündemini paylaşacağız. En önemlisi de konuşacağız. Konuşturan ve konuşacağımız bir bülten olacak. Umarım güzel olacak. Güzelde bir yol olacak diye düşünüyorum. 20 Mart akşamı kimselere randevu vermeyin.” diyerek medya dünyasına yeniden dönüşünü açıkladı.

Editör: Feridun Özbek