Futbol camiası, depremzedelere destek için bu akşam bir kez daha "Omuz omuza" verecek. Saat 20.00'de başlayacak yayın 8 spor kanalından canlı yayınlanacak.

Kahramanmaraş merkezli 11 ili etkileyen deprem sonrası; Gençlik ve Spor Bakanlığı, Türkiye Futbol Federasyonu, Süper Lig Kulüpler Birliği Vakfı ve beIN Medya Grubu ana paydaşlığında "Omuz Omuza" dayanışma ve yardımlaşma kampanyasının startı bu akşam A Spor, beIN Sports, Spor Smart, Sports TV, S Sport, Tivibu Spor, TRT Spor ve TV8'in ortak canlı yayınıyla veriliyor.

1 Mart 2023 Çarşamba ( bugün ) günü 20.00'da başlayarak televizyon ve radyolardan gerçekleştirilecek ortak canlı yayınla, yurt içinde ve yurt dışında futbola gönül veren ve deprem felaketleri sonrasında kalbi Türkiye için atan herkesi bir araya getirmeyi hedefleyen kampanya 15 Haziran'a kadar devam edecek.

Kulüp Başkanları, futbolcular, milli takım oyuncuları, teknik direktörler, sanat dünyası ve spor basını başta olmak üzere camianın önde gelen isimleri katılacağı yayına FIFA, UEFA, yabancı Futbol Federasyonlarının yöneticilerinin ve uluslararası yıldız futbolcuların da katılması bekleniyor.

Editör: Feridun Özbek