ABD’li şarkıcı Taylor Swift’in hayranları Taylor üzerinden değişik gelir elde etmek girişimleri her geçen gün şaşırtıyor. 10 bin Dolar’a Taylor’ı görmüş lensler’den sonra şimdi de yağış altından verilen konserden toplanan yağmur sularını satışa çıkartan hayran dünyanın konuşulan girişimcileri arasına girdi.

Massachusetts’te şiddetli yağış altında Gillette Stadyumu'nda yağmura aldırış etmeden konserine devam eden Taylor Swift konser sonrası sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Dün gece foxy Foxborough MA'da tüm 3,5 saatlik için hep birlikte yağmurda dans ettik!! Daha önce Gillette Stadyumu'nda yağmur şovları yaptık ama bu asla pes etmeyen tam bir sel oldu, sadece o ikonik kalabalığa teşekkür etmek istiyorum!! Seni o kadar çok seviyorum ki haberin yok” dedi.

ABD’li sanatçının konserine katılan bir kişi, topladığı yağmur suyunu, kavanozu çevrimiçi satış platformlarında 250 dolardan satışa çıkardı. Satıştan yağmur suyu daha sonra kaldırıldı ama cesur satıcılara bakmayı başaran hayranlar şaşkınlıklarını gizleyemedi.

Bir kullanıcı, iyimser satıcının ekran görüntüsünü gösteren bir Instagram gönderisine "Kıskandım, bu dolandırıcılığı ilk ben bulmadım" yorumunda bulundu.

Editör: Feridun Özbek